Něco o filmu italské prázdniny

26. července 2007 v 15:28 | Jana |  Italské prázdniny
Chystá se s kamarády na prázdniny do Říma a těší se, že si tam pořádně užijí své čerstvě nabyté "dospělosti". Jenže na stejnou cestu se chystá i Lizzina domýšlivá spolužačka Kate, a co je horší, obě úhlavní nepřítelkyně spolu budou muset sdílet pokoj.

Situaci alespoň trochu zachraňuje Lizzin nejlepší kamarád David Zephyr Gordon přezdívaný Gordo, který jede do Říma také a hned první den vezme Lizzie na velkou vyhlídkovou cestu po městě skončící u slavné fontány di Trevi, která údajně plní přání. A právě tady se Lizzie setká s hvězdou italské pop music Paolem Valisarim, jenž ji omylem považuje za svou partnerku, populární zpěvačku Isabellu Parichi, se kterou se před nedávnem pohádal a která jako by jí z oka vypadla.

Paolo vezme Lizzie na projížďku kolem Říma a pak ji požádá, aby společně s ním vystoupila místo Isabelly na chystaném slavnostním předávání hudebních cen a zazpívala s ním duet, který předtím zpíval s Isabellou. Navíc se Paolo netají tím, že se do Lizzie bláznivě zamiloval, a zdá se, že také ona má pro něj slabost.

Hloupá naivní školačka se mění v krásnou sebevědomou pop hvězdu, ale současně si také začíná uvědomovat pravý význam přátelství, postupně přebudovává svůj hodnotový žebříček a musí se rozhodnout, jestli vymění svůj nový báječný život za staré dobré časy mezi přáteli. Také Gordo musí čelit nečekané situaci a uvědomit si, co vlastně k Lizzie cítí.

Americká komedie, která navazuje na úspěšný televizní seriál vysílaný v letech 2001 až 2004, vznikla v roce 2003, kdy ji natočil režisér Jim Fall. Hrají: Hilary Duff (Agent Cody Banks, Moderní Popelka) jako Lizzie a Isabella, Adam Lamberg (Den, kdy zastřelili Lincolna) jako Gordo, Hallie Todd (Kdo bude mít rád mé děti) coby Jo McGuire, Robert Carradine (Muž se srdcem kovboje, Monstrum) jako Sam McGuire, Ashlie Brillault jako Kate Sanders, Alex Borstein (Divoké kočky, Santa je úchyl) jako slečna Ungermeyerová, Yani Gellman (Temná legenda 2 - Poslední záběr, Jason X) jako Paolo Valisari, Brendan Kelly jako Sergej, Carly Schroeder jako Melina Bianco a další.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama